http://fhuolek.ecom.com.pl/

Nasza firma prowadzi hurtową oraz detaliczną sprzedaż dywanów. Mamy w swej ofercie dywany wełniane i syntetyczne.

Dywany wełniane są niezwykle trwałe i odporne na zabrudzenia. Są świetnym ilozatorem termicznym i akustycznym. Nie odgniatają się gdy stawiamy na nich meble. Potrafią służyć długimi latami. Dysponujemy dywanami wełnianymi tkanymi: maszynowo oraz ręcznie.

Dzięki swoim zaletom, dywany wełniane znajdują zastosowanie zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i użytku publicznego (urzędy, kancelarie, biura itp.).

Dywany syntetyczne od wielu lat należą do najbardziej popularnych produktów na świecie. Są one doskonałą alternatywą dla dywanów wełnianych. Wraz z rozwojem technologii ich produkcji włókno syntetyczne do złudzenia zaczyna przypominać naturalne.

Dywany syntetyczne nie są atakowane przez mole, nie wchłaniają wilgoci, w większości przypadków posiadają właściwości antyelektrostatyczne (nie elektryzują się). Ich runo jest miękkie, delikatne i łatwe w czyszczeniu. Cena dywanów syntetycznych jest nawet kilkukrotnie niższa od ceny dywanów wełnianych.


Dywany syntetyczne dostępne są w różnych kolorach i wzorach (tradycyjne oraz nowoczesne). Różnią się między sobą m.in.: gęstością tkania; długością runa; surowcem, z którego jest wykonane runo oraz technologią produkcji (sposobem obróbki termicznej surowca).

Dysponujemy dywanami syntetycznymi wykonanymi z akrylu (również z domieszką wełny) oraz polipropylenu, w gatunkach: Heat-Set, Fryz oraz BCF.

W ostatnim czasie dużą popularność zyskały dywany strzyżone (tłoczone), których runo jest w niektórych miejscach ręcznie wycinane. Różnice w długości runa podkreślają i uwypuklają wzór - co stanowi dodatkowy walor estetyczny tych dywanów.

 

Zobacz również: Instrukcja użytkowania i czyszczenia dywanów

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aukcjami allegro: www.swiatdywanow.na.allegro.pl